בזמן שכולם ישנים

פתחתי את הדלת עם מפתח שהכנתי מראש, אני נכנס בשקט לדירה וסוגר את הדלת מאחורי. אני עוצר לשניה ומקשיב. כל מה שאפשר לשמוע זה נשימה קלה מחדר שינה של ההורים. בלי לבזבז את הזמן אני הולך לכיוון המטרה שלי – חדר שלה. האדרנלין בדם שלי גורם ללב שלי לעבוד שעות נוספות. אני נכנס לסלון כאשר אני בודק צד וצד בניסיון לו לעשות רעש. אז שמעתי צליל של זכוכית נשברת….איך במצב כזה יכולתי לא לשים לכוס זכוכית שמישהו השאיר על הרצפה. עצרתי, זה לא היה קל, אבל הצלחתי. הכל היה שקט, אף אחד לא התעורר ואני המשכתי למטרה שלי. פתחתי את הדלת, הלב שלי עצר לשניה, היא שכבה בלי בגדים כאשר השמיכה שלה בין הרגליים.

העיניים שלי גלשו על הגוף שלה, היה אפשר לראות את הפטמות שלה דרך החולצה. הטוסיק שלה היה משגע. זה היה כל כך מחרמן לראות אותה ככה. הבנתי שהזין שלי התחיל להגיב ולהתרומם. אני מוריד את הבגדים שלי ומתכופף מעליה. הנשימה שלי הפכה למהירה יותר. אני מלטף את הטוסיק שלה עם יד אחד והיד השניה נכנסה מתחת לחולצה שלה. מלטף את הבטן שחה ומרים את היד שלי יותר ויותר למלה. זה מחרמן אותי עוד יותר, אני טופס את השדיים שלה ולוחץ עליהם בקלות. היא הוציאה גניחה קלה. אני מתכופף עוד יותר ומנשק אותה. היא לא מתעוררת. אני ממשיך ללטף את השדיים שלה, לוחץ, מעביר עם האצבעות סביב הפטמות. עם היד השניה אני ממשך ללטף את הטוסיק שלה. אני מרים את החולצה שלה, מנשק את הבטן, היא שוב פעם מוציאה גניחה. בלי לעצור אני ממשיך למטה, אל הכוס שלה. מכניס את היד מקדימה ומעביר עם האצבעות על השפתיים ועל הדגדגן שלה. היא הייתה רטובה והאצבעות שלי נכססים לתוכה בקלות רבה. אני כמעט משגעה מהתרגשות.

בלי להוריד את הידיים אני מתחיל ללקק את הדגדגן שלה. הגניחות שלה התחילו להגביר בקצב, הגוף שלה התחיל להתקפל. המשכתי להכניס את האצבעות עוד יותר עמוק בפנים והתחלתי להגביר את קצב של הלשון שלי. הטעם והריח של הכוס שלה שיגעה אותה. פתאום היא לחצה את הראש שלי עם הרגליים והוציאה גניחה ממש חזקה. אני מרגיש את האורגזמה עוברת דרך הגוף שלה. עצרתי ואחרי כמה רגעים היא שחררה את הראש שלי. הרגשתי איך הגוף שלה משתחרר. אני כבר לא יכולתי, ממש רציתי להכניס את הזין לתוך החור שלה.

בלי לחשוב פעמיים הכנסתי את הזין שלי לתוף הכוס הרטוב שלה. התחלתי לזיין אותה לכל האורך כאשר עם כל תנועה אני מגביר את הקצב. גניחות שלה כבר הפכו לצליל אחד הרוך ומהנה. אני הייתי כבר על הקצה, הרגשתי שאני הולך לגמור עוד מאט, אבלי באותו הרגע הגוף שלה התחיל לרעוד באורגזמה נוספת. העיניים שלה נפתחו לשניה, אבל היא סגרה אותם במידית, אבל חיוך עלה על הפנים שלה. היא שיחקה את עצמה ישנה, שיחקתי את עצמי לא שם לב לזה והמשכתי לזיין אותה. אחרי כמה רגעים גמרתי בעצמי. לא היה לי כוח לזוז, הייתי על השיא של ההנאה. זה היה רגע מדהים.

אז שמעתי דלת בחדר אמבטיה נסגרת ומים מתחילים לזרום. הלב שלי התחיל לפעום במהירות עצומה. הבנתי שאני חייב לקצר את המפגש האינטימי שלנו, התלבשתי מהר מאוד. שוב פעם הסתכלתי על הגוף שלה, חזרתי נישקתי אותה מהר לתוך השפתיים.

את הורד שהבאתי איתי השארתי ליד הכרית ויצאתי. למזלי אף אחד לא ראה אותי יוצא מהדירה. סגרתי את הדלת והלכתי הביתה מעושר. על הבוקר היא מצא פתק על השולחן "אני אוהב אותך מתוקה שלי"

www.angelina2.com