הנאות קטנות

השמש כבר היה בתוך החדר וחימם את המיטה הענקית. שתי חברות מותשות מחום ותשוקה זקרו מילים אחת לשניה. ידיים שלהן כבר מזמן גלשו על הגוף של החברה שלה. משחקים אלה לאט לאט הפכו למשהו גדול יותר. הראשונה שלא החזיקה מעמד זה אורית, היא ירדה באיטיות לכוס המגולח של החברה שלה, מורן. הלב שלה התחיל לדפוק יותר חזק. זה הגבול בין בחורה רגילה לבחורה לסבית. הלשון החם שלה עבר על כוס. מורן ישר קיבלה צמרמורת, אבל פתחה את הרגליים שלה רחב יותר. אורית חייכה והיא שעפה את הדגדגן של החברה לתוך הפה שלה.

היא ליקקה את החברה שלי עם מאמץ גדול. התשוקה הייתה מגיעה בגלים חזקה. ההרגשה שהיא מענגת את החברה רק הגדילה את ההרגשה של התשוקה. היא הרגישה הנאה כל כך גדולה כאילו זאת היא שמקבלת ליקוק ולא חברה שלה. הריח של מורן היה מאוד נעים וגרם ללב של אורית להזרים את הדם במהירות גבוהה יותר. מורם בעצמה שכבה על מיטה חסרת אונים ורק האודם על הפנים היה אפשר להבין שהן עושות משהו לא כל כך בסדר.

"על הזין חוקים" – חשבה אורית לעצמה בזמן שהיא משכה תחתונים של החברה. היה תורה לענג את החברה שלה. אורית צעקה בזמן שלשון של מורן עבר על הכוס שלה. אחרי מספר דקות היא התהפכה ונצמדה עם הכוס לכוס של החברה שלי. הן השתפשפו עם החורים שלהן וזה גרם לשניהן לצרוח מהנאה. אורית גמרה ראשונה ופשוט נפלה על המיטה בלי כוחות. מורן, לא מספקת, נשכבה ליד והתחילה לנשק את האוזן של החברה שלה ומאוד רצתה להמשיך. בגלל הנשימה החמה של מורן, אורית די מהר התחרמנה מחדש. היא קפצה פתאום מהמיטה לכיוון המטבח.

מורן נשארה על מיטה, חברה עזבה, אבל התשוקה נשארה. היא סגרה את העיניים שלה ונתנה לשמש לחמם את הגוף שלה. היא כמעט קפצה כאשר שמעה רחש לידה ומשהוא קר נוחת על הכוס שלה. זאת הייתה אורית שציירה על גוף של מורן עם ספריי קצפת. ככה הרבה יותר טעים. מורן פתחה את הרגליים והתחילה לשחק עם הפטמות שלה בזמן שחברה שלה התחילה ללקק את הקצפת מהגוף שלה. הלשון של אורית טייל על כל הגוף של מורן. כאשר אורית ליקקה את כל הקרם, מורן הרחיקה את החברה שלה והושיטה יד מתחת למיטה. היא הוציאה סטראפ און ענק. אורית ישר נבהלה.

-"אני…אני לא יכולה" – אורית כמעט בכתה – " אני…בתולה"

-"תירגעי מתוקה, אני רוצה שתלבשי את זה ותזייני אותי"

אורית ישר תפסה את החגורה והלבישה את הזין המזויף הזה. זה היה מוזר לה להרגיש משהו כזה בין הרגליים. מורן נעמדה על ארבע, היא אהבה תנוחת דוגי, הכוס שלה כבר נזל בהמתנה. אורית התקרבה והצמידה את הדילדו לחור של החברה. היא לא הייתה בטוחה שדבר כזה גדול יכנס לשם. אבל מורן פתרה את הבעיה הזין ובעצמה הלבישה את חור שלה על הזין. אורית זיינה בכל הכוחות שלה וכאשר היא כבר הייתה עייפה מידי כדי להמשיך חברה שלה סוף סוף גמרה.

המפגש האינטימי שלהן עוד היה רחוק מידי מלהיגמר, אבל זה כבר סיפור אחר.