טיול של נערה ערומה


היום החלטתי להוריד את כל הבגדים וככה לעשות טיול ברחוב. היה לי מעניין מה יצא מזה. אני בחורה רזה, עם שדיים יפים וכוס מגולח היטב. הורדתי את הבגדים והתחלתי לרדת במדרגות. בכניסה עמדו שני גברים ענקיים, הם הגיעו לתקן שם משהו. ברגע שהם ראו אותי הפה שלהם נפתח והם אכלו אותי עם העיניים. נעמדתי מולם, נצמדתי לקיר, פרשתי את הרגליים שלי ככה שהם יוכלו לראות את הכוס שלי טוב יותר. אה אחד מהם התקרב אליי  והתחיל לגעת בשדיים ובכוס שלי. הוא מצא איזה סמרטוט, שם אותה על הרצפה והשכיב אותי עליה, הוריד את המכנסיים שלו והשתלט על הכוס שלי בלי שום משחק מקדים עם הזין הגדול שלו. התפתלתי וגנחתי, הוא המשיך ליין אותי קשוח. הוא משך את השדיים שלי וצעק מהנאה. הגבר השני הסתכל על כל זה, הוריד את המכנסיים שלו וחיכה לתור שלו. 
כאשר הגבר הראשונה התחיל לגמר הוא כבר כמעט צרח. זה שמעו גברים שעישנו קומה למעלה. הם ירדו למטה כדי לראות מה קורה שם. הם ראו איך גבר ממלא את הכוס שלי בזרע ואז כאשר הוא מסיים השני ישר תופס את המקום שלו. אני חושבת שאתם מנחשים מה קרה אחרי זה. הם כולם זיינו אותי בתורות במשך מספר שעות. משכו את השדיים שלי וניצלו את הפה שלי.
אני ממש לא התנגדתי, פשוט פתחתי את הרגליים שלי ונתתי להם לזיין אותי וזה בדיוק מה שהם עשו. ממש לא שמתי לב איך הזמן עבר ושכחתי שחבר שלי היה צריך להגיע אלי. כאשר גבר אחרון סיים לגמור לכוס שלי, סובבתי את ראש לצד וראיתי אותו עם זר פרחים מסתכל איך מזיינים אותי חמש גברים. 
כאשר הגבר אחרון גמר ועזב, נשארתי לשכב שם על הסמרטוט הזה עם רגליים פתוחות. עם חור אדום ופתוח שזרם ממנה כמות זרע ענקית וחבר שלי הסתכל עליי. לא היה לו מה להגיד. זיינו את החברה שלו והיא רצתה את זה…. להפתעתי נשאנו בזויות. אחרי זה הוא אמר לי שמחרמן אותו לראות אותי נותנת לאחרים והיום הוא נותן לחבר שלו לזיין אותי.