סקס על החוף

זה קרא בתאילנד לפני כמה שנים,נסענו לשם עם חברות. יום אחד הייתי על חוף ים וראיתי שמשכירים שם אופנועי ים, תמיד רציתי לנסות לרכב על אחד. באתי אליהם שאלתי את המכיר , זה במאת היה מקובל על הדעת אז החלטתי להגשים את החלום. בגלל שאין לי רישון ,אז נתנו לי מדריך שהיה אמור להסיעה אותי. הוא היה די יפה, צעיר,שרירי, עור שחום. שטנו די רחוק מה חוף ואז שאלתי אותו לאן אנחנו שטים? הוא לא ענה על השאלה אלה פשוט שאל אותי שירות עם אני רוצה לעשות איתו סקס. אין לי חבר ורציתי לחוות תיירות סקס. גם הבחור מצא חן בעייני,אז הסכמתי.
הוא לקח אותי לאי בודד הרחק מהחוף.

התיישבתי על חוף בתוך המים,ראיתי שהוא התרגש מאוד ממחשבה שיהיה לו סקס עכשיו. הוא התיישב לידי ,נגע עם היד בשדיים שלי, תפס פטמה והתחיל לרדת עם היד למטה , עבר את הבטן והתחיל ללטף את הצד הפנימי של הרגל שלי. ראה שאני לא מתנגדת הרים את היד יותר למלא והתחיל ללטף את הכוס שלי דרך התחתונים. התחלנו להתנשק, נגעתי לו בזין דרך התחתונים, הרגשתי שהוא כבר מוכן לפעולה. הוא הזיז את התחתונים שלי והתחיל להכניס את האצבעות שלו לתוכי. הורדתי את התחתונים שלו ולקחתי את הפין שלו לתוך הפה. מצצתי לו בזמן שהוא זיין אותי עם האצבעות. רציתי כבר להרגיש את הזין שלו במקום האצבעות,התיישבתי מעליו והתחלתי לזוז. הזין שלו לא היה גדול. אבל היה מאוד עבה. התחלתי לקפוץ על הזין שלו יותר מהר. ראיתי שהוא כבר על הסף ,לא רציתי להפסיק ונתתי לו לגמור בתוכי.

כאשר ירדתי ממנו והתיישבתי על חול לידו,ראיתי שהזרע שלו דולף מה כוס. זה היה מפגש אינטימי מדהים. ישבנו עוד הרבה זמן ככה ונהנינו מה נוף.