שתי חברים גדולים חדשים

מה שאני מספרת כאן ,זה לא פנטזיה ,זה החיים היום יומיים שלי. שמי אורנית ואני בת 21. אני מספיק גדולה כבר כדאי להבין שאני לסבית. זה לא בגלל שעברתי איזה טראומה בילדות או אני שונאת בנים, אני פשוט נהנית לעשות סקס עם בנות. כרגע אני יוצאת עם בחורה קבועה והסיפור הזה הוא לגביה. אנחנו היום גרים ביחד.

יום אחד היא חזה עם שקית גדולה שחורה:

-"מה הבאת?" -שאלת אותה

-"זאת הפתעה" – היא אמרה לי עם חיוך

-"תסגרי את העניין ותסתובבי" -היא המשיכה.

עבר מלא זמן ,נמאס לי לחקות ועם מילים "כמה אפשר?" הסתובבתי חזרה.

מה שראיתי גרם לי להירטב תוך שניה ורגליים שלי כמעט הפסיקו להחזיק אותי. היא עמדה בלבני נשים סקסיים עם שתי דילדוים ענקיים בידיים.

-"לא מספיק לך אותי?" -שמעתי את עצמי כאלו מהצד. לא חיקיתי לתשובה ממנה, ישר קפצתי עליה. נישקתי אותה בין הרגליים כמו בפעם אחרונה, היא לא יכלה לעמוד ישר מהנאה. היא עצרה אותי בפתאומיות:

"את רואה את היפה הזה? אני רוצה שתזיין אותי איתו"

הדילדו שהיא בחרה היה גדול, באזור ה20 ס"מ, הוא היה דמוי זין אמיתי. מרחתי עליו חומר סיכה והתחלתי זיין אותה. זה גרם לה לגנוח בצורה מטורפת. הצליל שהדילדו עשה מהכוס הרטוב שלה ,זה היה המוזיקה הכי טובה לאוזניים שלי. היא צרחה על כל הדירה. המיצים שלה כבר עשו שלולית מתחתיה. כדי שהיא תהנה יותר הצעתי לה לעבור לתנוחה של דוגי כי ככה הוא יכול להיכנס יותר עמוק. כשהיא הסתובבה ראיתי שעם הידיים שלה היא מחפשת את הדילדו השני.